MBJSS U12(2006.g.dz.) jaunieši godam aizvadījuši 4.kārtas 2.posmu Talsos 24.-25.februārī cīnoties par 6.-10.vietu ar BS Rīga/Rīdzene B, Talsi, BS Rīga/Jugla, I.Miglinieka skola/Salaspils.

     4.kārtas 3.posms notika 24.-25.martā Madonas pilsētas sporta centrā. Spēlēs no 11.-15.vietai Madonā uzņēmām Rīga/Rīdzene B, Jēkabpils, Bauska, Rīga/DSN AK komandas.

     24.martā pirmajā spēlē cietām zaudējumu BJBS Rīga/Rīdzene B komandai 34:44, otrajā dienas spēlē fantastiskā cīņā-agresīvā un ātrā, precīzos metienos un piespēlēs, ievērojot disciplīnu- uzvara pār BJBS Rīga/DSN AK 52:25.

     25.martā pirmajā spēlē zaudējums Jēkabpils komandai 38:47. Otrā dienas spēle pārvērtās par „trilleri”. Visas spēles garumā ,esot gana stabilā vadībā pret Bausku, 1.8 sekundes līdz spēles beigām atradāmies iedzinējos ar 1 punkta deficītu. Pēc minūtes pārtraukuma-tika ļoti veiksmīgi izspēlēts sānu auts uzbrukuma zonā, un pēc precīzas Markusa Peilāna piespēles,pareiza Jāņa Dika Bortņikova aizsega- Kristers Greidiņš veiksmīgi „izrāva”uzvaru mūsu komandai ar 48:47.

     Super draudzības spēle notika pēc sabraukuma, kad pēc mūsu komandas audzēkņa tēta Jāņa Liepiņa iniciatīvas tika noorganizēts „mačs” stap Madonas U12 audzēkņu tētiem un Rīgas komandu puišu tētiem. Mūsu komandā startēja Jānis Liepiņš, Voldemārs Krieviņš, Raimonds Peilāns, Guntars Ļebedevs, Raimonds Silajānis, Raivis Sausiņš, Jānis Mikāls un Edmunds Dzilna. Ar lielu punktu pārsvaru uzvaru svinēja madonieši. Tas tiešām bija vareni!

     Madonas BJSS U12 komanda regulārajā čempionātā šosezon aizvadīja 33 spēles un 38 komandu konkurencē sezonu noslēdza augstajā 11.vietā. Priekam nav pamata,jo kopvērtējumā aiz mums ir palikušas komandas,kurām esam zaudējuši, kurām ir lielāks spēlētāju resurss.

      Tagad jāgatavojas pēdējam šīs sezonas BBBL(Baltijas zēnu basketbola līga) posmam Mārupē no 4.līdz 6maijam,kur jācīnās par 17.-28.vietu. Tad jādomā-kā un kur ieguldīt pamatīgu darbu starpsezonā-jo 2018./2019.g.sezonas beigās izšķirsies-vai tiekam Super līgā jeb jāspēlē Nacionālajā līgā U14 vecuma grupā 2019./2020.g.sezonā.

     Laipni aicināti sākt treniņus basketbolā 2009./08./07./06.g.dz.zēnus! Var būt bez iepriekšējām iemaņām-ir jābūt tikai gribēšanai un stingram raksturam. To pierādīja Viesturs Baužis un Kristofers Pauls Pātaga, kuri šīs sezonas vidū ļoti labi iekļāvās MBJSS U12 komandas sastāvā gan BBBL, gan LJBL regulārajā čempionātā.