U-15 Futbolistiem uzvara Latvijas čempionātā futbolā.

Madonas BJSS U-15 futbolisti gūst 5 vārtus izbraukumā un ar rezultātu 5:1 uzvar JFC Skonto Rīga.👍⬇️
Vakar 12. maijā Rīgā jau pirmā puslaika 8.minūtē R.Juhnovičs uzvar divcīņu 1v1 ar pretinieku aizsargu un pārspēj vārtsargu (1:0).

Turpinājām mērķtiecīgi doties uz pretinieku vārtiem, bet Skonto uzbrukumi tikā ļoti ātri neitralizēti. No spēles 19 - 22. minūtei gūstam vēl divus vārtos panākot (3:0).
2.puslaika sākumā 37.min nozīmīgus vārtus ar individuālo meistarību gūst E.Poļaks panākot (4;0).
66.min pieļaujam kļūdu pie saviem vārtiem un pretinieki soda ar vārtu guvumu (4:1). Pēc īsa laika punktu spēlei pieliek R.Juhnovičs uzstādot galarezultātu 5:1.
Pēc iepriekšējā ļoti neveiksmīgā izbraukuma Smiltenē ļoti gribējām uzvarēt un tas izdevās. Spējām uzspiest savu spēles stilu un būt organizēti.
Ar vārtu guvumiem izcēlās R.Juhnovičs(3), E.Poļaks (2).
Paldies komandai par sniegumu un attieksmi.
🔥Jau Rīt plkst 16.00 Madonas pilsētas stadionā ļoti gaidīta mājas spēle pret Jelgava!!!1!!!