Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 19.jūnijā plkst.12:00 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

     Liels prieks, ka Madonas BJSS cītīgi trenējas, labi spēlē basketbolu, ļoti labi mācās un atbilst LJBL izvirzītajiem kritērijiem Kristofers Pauls Pātaga, Kristers Greidiņš un Edijs Skuja!

Lai pretendētu uz līdzdalību šajā pasākumā  LJBL dalībniekam

līdz 5.jūnijam, plkst.12:00 liecības kopija jāiesniedz LBS birojā (Rīgā, Ieriķu ielā 3)

Vizītes dalībniekus apstiprināsim līdz 12.jūnijam.

Kritēriji:

1. Liecības tiek pieņemtas no skolēniem, kas šosezon aizvadījuši vismaz 5 spēles LJBL čempionātā un mācās no 5. līdz 12. klasei (sekmes visos priekšmetos liecībā novērtētas ar atzīmi nevis aprakstu).

2. Neviena atzīme liecībā nav zemāka par 7 (tas attiecas uz pilnīgi visām atzīmēm visos priekšmetos – pirmajā semestrī, otrajā semestrī un gadā).

3. Ņemot vērā, ka Saeimas nams var uzņemt ierobežotu viesu daudzumu, vizītē piedalīsies 100 LJBL dalībnieki – tie, kuri pieteikumus būs atsūtījuši visātrāk.

Iesniedzot liecības (kopijas), obligāti jānorāda:

-  skolēna vārds un uzvārds;

-  personas kods (nepieciešams Saeimas caurlaidei);

-  skolēna vai vecāka telefona numurs un e-pasts, uz kuru var sūtīt sīkāku informāciju par pasākumu