Latvijas 3x3 basketbola labākās komandas šogad tika noteiktas tieši “Ghetto Basket” turnīru sērijā. Sezonas sākums bija 13. maijā, bet, sākot no 17. maija, turnīri notika katru ceturtdienu līdz pat 23. augustam, kā arī superfināls 30. augustā Rīgā.

     Uz pēdējo šīs sezonas izbraukuma posmu 4.augustā Alūksnē Madonas BJSS tika pārstāvēta ar divām U-12(2006.g.dz.un jaunāki) zēnu komandām.

     Komanda, kurā spēlēja J.Liepiņš, T.Gulbis, R.Ščeglovs un M.Strods diemžēl nekvalificējās izslēgšanas spēlēm, bet otra komanda- S.D.Lietavietis, P.Supe,M.Peilāns un R.D.Iecelnieks-uzvarot 4 un zaudējot 2 spēlēs- iekļuva „Play-off”.

     Pusfinālā tika izcīnīta grūta uzvara pār Rīgas A.Kraukļa VEF komandas puišiem, kuri pagājušajā sezonā šajā vecuma grupā bija Latvijas čempioni Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Finālā, šīs pašas Rīgas basketbola skolas otrai komandai, Madonas jaunie basketbolisti tomēr piekāpās un izcīnīja 2.vietu.

     Patīkami pārsteidza bijušie Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņi no Cesvaines- P.Putniņš, R.Kampāns un R.Kecko, kuri smagās cīņās Amatieru (2001.g.dz.un vecāki vīri) grupā izcīnīja 1.vietu. Jāpiebilst,ka Amatieru grupas superfināla (30.augustā Rīgā) galvenā balva būs Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) bijušā basketbolista Andra Biedriņa dāvātais brauciens uz NBA spēli Ņujorkā. Amatieru grupas dalībniekiem noteikti stingri ierobežojumi. Šajā grupā nav atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri pēdējās desmit sezonās (2008./2009. – 2017./2018.) devušies laukumā kādā no Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlēm vai arī pēdējās trijās sezonās (2015./2016. – 2017./2018.) piedalījušies kaut vai vienā LBL2 mačā.

     Paldies Madonas BJSS un uz tikšanos 10.augustā Madonā, Priežu kalna laukumos „25.TopBumba-2018” 3.posmā!