Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts

Vidzeme FC - Madonas BJSS - 4:1. Teicams spēles sākums, bet 2.puslaikā tomēr piekāpjamies stiprajam pretiniekam.

Vakar 23.Oktobrī Smiltenē mūsu futbolisti aizvadīja pirmspēdējo Latvijas čempionāta maču un ar savu sniegumu spēles 1.puslaikā lika panervozēt mājinieku komandai.

Spēle paredzami sanāca spraiga, grūta, bija daudz divcīņu, kurā neviens negribēja piekāpties. Jau 8.min izvirzījāmies vadībā.

Vārtus guva S.Locāns.Spējām būt organizēti un drosmīgi. Diemžēl 1.puslaika izskaņā pretinieki panāca 1:1.
Žēl, ka neizturējām pretinieku spiedienu 2.puslaika sākumā, kur pēc stūra sitiena zaudējām otrajā stāvā un nonācām iedzinējos ar 1:2.
Spēles pēdējās 10 min riskējām un centāmies ar lielākiem resursiem doties uzbrukumā, bet neizdevās un Vidzeme FC vēl iesita divus vārtus.
Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:4.
Pozitīvi, ka guvām vārtus un 1.puslaiku nospēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu.
Neliela atpūta un sāksim gatavoties sezonas pēdējais spēlei jau šo Svētdien savās mājās plkst 12.00 pret Rēzekne FA.
Ļoti principiāla spēle kurā vēlamies parādīt labu futbolu un Uzvarēt.
Aicinām visus Svētdien uz Madonas pilsētas stadionu.