Madonas BJSS U-16 futbolisti Sestdien neraugoties uz dažiem iztrūkumiem sastāvā un agro braucienu līdz Tukumam aizvadīja līdz šim saturīgākās kontrolspēles sagatavošanās posmā dalībai Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā. 

Mūsu futbolisti Tukumā guva pirmos vārtus un pirmo uzvaru 2019.sezonā.Neraugoties uz to, ka pie mums šobrīd nav pilnvērtīgi apstākļi, lai aizvadītu treniņprocesu ārā mūsu spēlētājiem bija fantastiski iespēja spēlēt uz ļoti kvalitatīva sintētiskā seguma laukuma. Bija iespēja pārbaudīt savus spēkus pret divām komandām no šī vecuma augstākās līgas - FK Tukums, FK Jelgava un divām komandām no 1.līgas - JDFS Alberts Rīga un Talsu NSS.
Par pirmo vārtu autoru 2019.sezonā kļuva mūsu uzbrucējs Emīls Poļaks kas pirmajā spēlē pret FK Tukums zibenīgi izmantoja pretinieku kļūdu netālu no vārtiem un aukstasinīgi panāca 1:0! Pirmā spēle noslēdzās 1:1.
Otrajā spēlē pret JDFS Alberts Rīga pieļāvām kļūdas un nonācām iedzinējos 0:2,bet parādot individuālo meistarību apspēlēšanā vārtus guva Sandis Locāns 1:2.Ar šādu rezultātu spēle noslēdzās. Trešajā spēlē pret Talsu NSS jau spēles sākumā palikām skaitliskajā mazākumā par pārāk asu spēli traucējot pretinieka virzību mūsu soda laukumā tika noraidīts I. Kalniņš. Drīz pēc tam R. Juhnovičs veic lielisku izrāvienu un precīzi sit 1:0 izvirzot vadībā. Pretinieki atspēlējās 1:1,bet īstajā vietā un laikā pēc Talsinieku vārtsarga atvairītās bumbas bija Ludvigs Kuncis panākot uzvaru visā spēlē 2:1.
Noslēdzošajā spēlē izsīkstot spēka rezervēm ar 0:1 piekāpāmies FK Jelgava. 
Esam gandarīti par parādīto sniegumu laukumā un gūtajiem vārtiem. Pārliecība par saviem spēkiem noteikti pieauga pēc nedēļas nogalē aizvadītajām 4 spēlēm. 
Paldies komandai!

Futbola treneris Jānis Rukmanis