28.oktobrī Rīgā kārtējā Latvijas Jaunatnes čempionāta spēlē augstākajā līgā fantastisku uzvaru izcīnīja Madonas BJSS U-14(2003) futbolisti.

Ar rezultātu 4:2 tika uzvarēta tradīcijām bagātā Rīgas Futbola skola. Tika izcīnīta pirmā uzvara izbraukuma spēlēs šajā sezonā augstākajā līmenī.

Spēle sanāca sarežģīta, bet mūsu puiši parādīja raksturu un komandas garu. Izcils uzbrukums - 4 skaisti vārti.Pirmais puslaiks noteikti izdevās, jo mūsu uzbrucējs E.Poļaks apspēlē gan aizsargu, gan vārtsargu un panāk 1:0 pēc spēlētām 13 minūtēm.Pretinieki no gaisa precīzi sit ar galvu panākot 1:1 spēles 30 min.Otrajā puslaikā cīņa karsta un nesaudzīga par katru bumbu.Spēles 38 min pretinieki realizē stūra sitienu panākot 2:1.Esot iedzinējos kā ierasts pacietīgi meklējam variantus uzbrukt.Teicams sitiens un M.Stabulnieks spēles 52 min panāk 2:2.Mēs neapstājamies un turpinām mērķtiecīgi veidot uzbrukumus.Puiši darbojas droši un Esam uz emocionāla viļņa.Spēles 67min savus otros vārtus gūst E.Poļaks. Esam jau vadībā ar 3:2!

Spēles 70 min iesitam un ar vārtu guvumu izceļās S.Locāns. Jau 4:2 vadībā.Finālsvilpe skanot pelnīta uzvara pār "Rīgas grandu" ar rezultātu 4:2!

Esam ļoti priecīgi par parādīto spēles kvalitāti un rezultativitāti.Uzvarēt tādu pretinieku ir lieliski.

Nākošā spēle 4.novembrī Rīgā pret SK Super Nova Rīga.