4.novembrī pēdejo spēli sezonā Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā augstākajā līgā aizvadīja Madonas BJSS U-14(2003) futbola komanda.

Izbraukuma spēlē Rīgā ar rezultātu 3:2 tika uzvarēta SK Super Nova Rīga.

Izcils,gan spēles kvalitātē, gan rezultātā  izdevās 1.puslaiks kad spējām gūt  2 vārtus. Abas komandas demonstrēja atraktīvu futbolu, bet mūsu puiši mērķtiecīgāk un bīstamāk apdraudēja pretinieku vārtsargu.Pirmais puslaiks tika uzvarēts ar 2:0.

Spēles turpinājumā mūsu puiši azartiski turpināja uzbrukt un attīstīt momentus. Izdevās gūt vārtus un izvirzīties vadībā ar 3:0! Pēdējās 5 min pietrūka svaiguma un pretinieki gūst 2 vārtus samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Izšķirīgajos momentos mūsu puiši nospēlē gudri un finālsvilpei skanot tiek izcīnīts panākums ar rezultātu 3:2. Jāatzīmē, ka tika izcīnīta otrā uzvara pēc kārtas augstākajā līmenī.