All for Joomla All for Webmasters
Madonas BJSS un Madonas pilsētas sporta centra direktors: VOLDEMĀRS ŠMUGAIS t: 26529414
Diretora vietnieks: JĀNIS IRBE t: 28398456
 
Nr. p.k. Vārds Uzvārds Sporta veids Treniņu vieta Telefona nr.
1. Jānis Irbe Futbols Madona 28389456
2. Jānis Rukmanis Futbols Madona 22443770
3. Uģis Meijers Futbols Lubāna 29283578
4. Juris Daleckis Futbols Varakļāni 29475496
5. Agnis Beķeris Basketbols Madona 26001142
6. Arvis Grunte Basketbols Madona 25914813
7. Ivars Teteris Basketbols Ērgļi 26346816
8. Jānis Sudārs Volejbols Madona 26483628
9. Irita Strode Volejbols Barkava 26276399
10. Dainis Vuškāns Distanču slēpošana Madona 29721201
11. Jānis Švika Distanču slēpošana Madona 26356383
12. Arvis Liepiņš Distanču slēpošana Madona 26665786
13. Andris Kupčs Distanču slēpošana Kalsnava 29794518
14. Agnese Caune Distanču slēpošana Kusa 26556966
15. Aira Bērziņa Biatlons Madona 26598865
16. Arnis Šmugais Biatlons Madona 26191246
17. Rolands Pužulis Biatlons Madona 28652383
18. Mārtiņš Indriksons Biatlons Madona 29115847
19. Gunārs Ikaunieks Orientēšanās sports Madona 26532979
20. Juris Švarcs Orientēšanās sports Vestiena 26847486
21. Jānis Lejiņš Orientēšanās sports Lubāna 29783300
22. Anita Krauklīte Vieglatlētika Madona 27727818
23. Aleksandrs Krauklītis Vieglatlētika Madona 26165213
24. Zigmārs Gulbis Vieglatlētika Cesvaine 26310360
25. Arvis Strods Vieglatlētika Varakļāni 26477840
26. Līva Kraukle Vieglatlētika Prauliena 22844996
27. Lana Līcīte Vieglatlētika Madona 22322276

 

Rekvizīti:
Madonas novada pašvaldība
Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads, LV 4801
Reģ.Nr.LV90000054572
AS „SEB Banka”
Konts Nr.LV37UNLA00309001 3011 6
SWIFT kods UNLALV2X