Madonas BJSS U-16(2003) futbola komanda no 15.-17.martam Daugavpilī startēja pirmssezonas sagatavošanās turnīrā Daugavpils Cup 2019.

Mūsu futbolistiem šīs 3 dienas bija ļoti lietderīgas un emocionāli pozitīvas, jo bija iespēja uzspēlēt pret mājniekiem BFC Daugavpils kas 2018.gada sezonā izcīnija 2.vietu Latvijā šajā vecumā un tās sastāvā ir vairāki Latvijas jaunatnes izlases spēlētāji. 

Ņemot vērā, ka 3 dienās bija jānospēlē 5 spēles šis bija gan fizisks, gan emocionāls pārbaudījums mūsu futbolistiem, bet pēc šīm spēlēm komanda vienozīmīgi palika stiprāka un saliedētāka.

Pozitīvi, ka izņemot pirmo spēli visās atlikušajās spēlēs guvām vārtus.Šis liecina, ka spējam ne tikai aizsargāties, bet arī veidot uzbrukumus un arī tos prasmīgi noslēgt.

Fantastisku 1.puslaiku nospēlējām pret iepriekš pieminēto BFC Daugavpili. Pārsteidzām pretiniekus ar augstu presingu un veiksmīgu bumbas kontroli. Agresīvi spēlējām katrā divcīņā un līdz galam. Pēc stūra sitiena vārtus guva mūsu centra aizsargs Dāvids Ozoliņš izvirzot vadībā 1:0 Madonu. Zīmīgi, ka turnīra uzvarētāji savus vienīgos vārtus zaudēja tieši pret mūsu komandu. Līdz puslaika beigām daugavpilieši ar individuālo meistarību panāca 2:1. Diemžēl mūsu puišiem spēka resursi 2.puslaikā bija izsmelti un zaudējām vēl 4 vārtus.

 

Rezultāti:

1.dienā 15.03

FK Jelgava 0:0 Madonas BJSS

BFC Daugavpils 2004 2:1 Madona BJSS

Vārtus guva- Sandis Locāns

2.diena 16.03

BFC Daugavpils 2003 6:1 Madonas BJSS

Vārtus guva - Dāvids Ozoliņš

Rēzekne FA 2:1 Madonas BJSS

Vārtus guva- Rihards Juhnovičs

3.diena 17.03

Rēzeknes nov Malta Saules Puikas 2:4 Madonas BJSS

Vārtus guva Rihards Juhnovičs (2), Māris Ciršs, Ronalds Ščuckis.

Pirmsezonas sagatavošanās pārbaudes spēļu cikls ir noslēdzies un jau aprīlī gaidāmas pirmās spēles Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā.