Sestdien, 25.maijā Madonas pilsētas stadionā  Madonas BJSS U-16 (2003) komanda ar rezultātu 4:1 uzvarēja Ogres NSC izcīnot 3 punktus Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā.

     Mūsu futbolisti aktīvi iesāka spēli un jau 4 min atklāja rezultātu 1:0 . Savus pirmos vārtus šosezon guva R.Ščuckis. Pretinieki pārķerot bumbu laukuma visdusdaļā izmantoja mūsu aizsargu neatgriešanos savās pozīcijās un panāca 1:1.

      Ļoti būtiskus vārtus spēles 45 min izspēlējot soda sitienu ar izcilu sitienu guva M.Ciršs panākot 2:1.

     Pretinieku pretestību izdevās salauzt ar fantastisku spēles noslēgumu, kad 85 min mūsu vārtsarga K.Kostukēvičs ar tālu piespēli izvirzīja viens pret vienu pret Ogres vārtsargu mūsu uzbrucēju H.Meieru, kur izgājienu realizēja panākot 3:1.

     Spēles 90 min pretinieku vārtsargu no tuva attāluma izpildot sitienu ar galvu pārspēja E.Poļaks panākot rezultatīvu galarezultātu 4:1.

     Mūsu komanda pirmo reizi šajā sezonā spēja izveidot un gūt vārtus spēles noslēgumā. Tas liecina, ka mūsu puiši sāk pielāgoties lielajai slodzei ko prasa 90 minūšu laika formāts. 

     Pēc neizšķirta rezultāta iepriekšējā spēlē(1:1 pret Talsiem) mūsu puiši laukumā atdeva visus spēkus un emocijas, lai uzvarētu .Par to , ka nepiekāpāmies nevienā epizodē liecina nopelnītās 6 dzeltenās brīdinājuma kartiņas.

     Šobrīd mūsu komanda Latvijas Jaunatnes čempionāta U16 Meistarības grupas kopvērtējumā ieņem 1.vietu.

     Paldies puišiem par lielisko spēli!

    Nākošā spēle izbraukumā 8.jūnijā Rēzeknes nov Maltā pret Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas.

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-16 komandas treneris