3.jūlijā Piltenes jaunatklātajā vieglatlētikas stadionā notika Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā. Madonas sporta skolas jaunos vieglatlētus Kurzemes mazpilsētiņa sagaidīja ar lielisku vieglatlētikas stadionu un labi organizētām sacensībām. Bija padomāts par visu – ģērbtuves, dušas, siltas pusdienas. Pat lietus mākoņi bija spiesti kapitulēt kurzemnieku viesmīlības un centības priekšā. Mūsu sportisti šajā čempionātā parūpējās par pārsteigumu un izcīnīja 5 medaļas!

Par divkārtēju Latvijas U14 čempioni kļuva Nikola Innus – 2kg lodes grūšanā (12,15m) un 750g diska mešanā (27,23m). Sudraba godalgas kārtslēkšanā tika Reinim Rivseniekam (2,00m) un Sabīnei Gailītei (1,90m). Par bronzas godalgu parūpējās Bruno Lielbārdis 80m barjerskrējienā – 12,78sek.. 4.vieta un sīva cīņa 80 m barjerskrējiena finālā ar brāli - Danielam Lielbārdim (13,29sek.). No sirds sveicu sportistus ar panākumiem!

Apkopojot šīs vasaras Latvijas čempionātu startus visās jaunatnes vecuma grupās, esam gana ražīgi pastrādājuši. Kopā izcīnījuši un Madonas vārdu skandējuši uz goda pjedestāla – 14 reizes! Vēl priekšā pieaugušo Latvijas čempionāts 27.-28.jūlijā Ogrē. Turēsim īkšķus par mūsu lielajiem sportistiem!

Liels paldies par ieguldīto darbu panākumu kaldināšanā manai treneru komandai – Aleksandram Krauklītim un Lanai Līcītei Madonā, Zigmāram Gulbim Cesvainē un Arvim Strodam Varakļānos! Tāpat paldies par sadarbību Murjāņu Sporta ģimnāzijas treneriem – Andrim Eikenam, Andim Austrupam un Valentīnai Smočai.

 

Foto: Guntis Bērziņš

Nikola Innus – divkārtēja Latvijas U14 čempione

Anita Krauklīte, vieglatlētikas trenere