Vakar 6.oktobrī Madonas pilsētas stadionā Latvijas Jaunatnes čempionāta futbolā 2.posma spēlē mūsu Madonas BJSS U-16(2003) komanda ar rezultātu (1:3) piekāpās galvaspilsētas klubam JDFS Alberts Rīga. Vārtus mūsu komandai guva Emīls Poļaks.

     Spēle bija intensīva un ar daudz atlētiskām divcīņām. Šādā spēlē būtisks bija 1.puslaiks, kad mūsu komanda ar lieliem spēkiem organizēti spēja izsekot pretiniekiem un organizēt uzbrukuma darbības. Diemžēl savus momentus neizmantojām un pretinieki spēles 30,36 minūtē panāca 0:2.

     2.puslaikā neskatoties uz rezultatu mūsu puiši mērķtiecīgi veidoja saspēli pretinieku laukumā. Lielā neatlaidība un meistarība vainagojās ar vārtu guvumu spēles 70 minūtē (1:3), kad ar atkārtotu sitienu vārtus guva E.Poļaks. 

     Lai,paveiktu brīnumu bija jāriskē un uzbrukumā iesaistijās arī mūsu aizsardzības spēlētāji. Dažos momentos veiksme nebija mūsu pusē un spēles 76 minūtē pretinieki pretuzbrukumā ar tālu piespēli izvirzīja savu uzbrucēju, kurš apspēlēja 1x1 mūsu aizsargu un pārspēja vārtsargu panākot rezultātu 1:3.

     Spēles rezultāts vairāk nemainījās, bet pozitīvi, ka mūsu puiši 2.puslaikā atrada spēkus un nepadevās. 

Nākošā spēle 12.oktobrī izbraukumā Liepājā pret Liepājas FS.

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-16(2003) komandas treneris