Vakar Madonas BJSS U-16 futbolisti Latvijas čempionāta spēlē veica neticamu atspēlēšanās pēdējās 10 minūtēs un ar rezultātu 3:2 izbraukumā uzvarēja Rēzeknes novada BJSS. 

     Izbraukuma spēlē mūsu komandai bija nepieciešama tikai panākums, lai turpinātu tiekties uz 3.vietu kopvērtējumā, bet ar tiesneša "palīdzību" pretiniekiem līdz pat spēles 79 minūtei rezultāts bija nelabvēlīgs 0:2. Puiši pēc tiesneša kārtējā "pārsteiguma" , kad netika ieskaitīts realizēts soda sitiens nenolaida rokas un turpināja dubļainajā laukumā veidot uzbrukumus.

     Ticība, raksturs un komandas saliedētība ļāva paveikt brīnumu pēdējās 10 minūtēs, jo tika atspēlēti 3 vārti un izrauta uzvara. Šis panākums ļauj atgriesties 3.vietā kopvērtējumā un par 1.punktu apsteigt tieši Rēzeknes nov BJSS. Tātad pēdējā mājas spēle Sestdien pret Rēzeknes nov BJSS būs izšķirīgā par bronzas medaļām jeb 3.vietu Latvijas čempionātā. Mūsu komandai tikai uzvara ļaus priekšlaicīgi nodrošināt kopvērtējumā 3.vietu, jo pretiniekiem atliks vēl viena spēle.

Paldies komandai! Tas bija neticami, bet pelnīti.

Rēzeknes novada BJSS 2:3 Madonas BJSS
⚽️ Madonas BJSS labā vārtus guva:

Māris Ciršs (80 min)
 Emīls Poļaks (84 min)
 Rihards Juhnovičs (87 min)

 

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-16 komandas treneris