Sestdien 26.oktobrī Madonas pilsētas stadionā Madonas BJSS U-16 futbola komanda ar rezultātu 5:0 sagrāva Rēzeknes NBJSS un izcīnīja bronzas medaļas jeb 3.vietu šajā sezonā Latvijas čempionātā.

Ar vārtu guvumiem izcēlās Māris Ciršs(3), Rihards Juhnovičs un Emīls Poļaks.

     Uz izšķirīgo spēli mūsu futbolisti bija ļoti koncentrējušies un gatavi laukumā parādīt savu labāko sniegumu. Jau spēles sākumā pretiniekiem netika ļauts spēlēt ar bumbu un mūsu futbolisti pie pirmās iespējas zinot pretinieku vārtsargu izpildīja sitienus pa vārtu rāmi. 

     Jau spēles 13 minūtē izdevās atklāt rezultātu, kad izcēlās Māris Ciršs. Vēl pēc brīža spēles 15 minūtē vārtus guva Rihards Juhnovičs panākot rezultātu 2:0. Turpinājumā mūsu komanda veidoja uzbrukumus un meklēja iespēju nostiprināt pārsvaru. Ļoti svarīgi vārti tika gūti spēles 40 minūtē, kad vēlreiz izcēlās Māris Ciršs panākot rezultātu 3:0.

     2.puslaikā mūsu puiši neapstājās un uzvarēja visas divcīņas kas deva iespēju kontrolēt bumbu un spēli. Būtisks pavērsiens notika spēles 43 minūtē, kad pretinieku kapteinis par nesportisku rīcību nopelnīja noraidījumu un atstāja savu komandu mazākumā.

     Mūsu komanda turpināja veidot uzbrukumus un vēl īsā laika posmā '57 E.Poļaks un '60 M.Ciršs nostiprināja rezultātu panākot 5:0.

     Spēles noslēgumā daļā mūsu futbolisti atbrīvoti demonstrēja individuālo meistarību un efektīvas izspēles un finālsvilpei skanot tika izcīnīta pārliecinošākā uzvara šajā sezonā un 3.vieta čempionātā.

     Šī sezona bija sarežģīta, bet ar veiksmīgu finišu. Kopumā 18 spēlēs tika izcīnīti 23 punkti(7uzvaras 2 neizšķirti un 9 zaudējumi).  Ir atvērta jauna lapa futbola nodaļas vēsturē, kad ne tikai 16 gadus veci audzēkņi piedalās Latvijas čempionātā, bet arī sasniedz rezultātu - 3.vieta. 

Paldies futbolistiem par ieguldīto darbu un vīrišķību pārvarot grūtības sezonas laikā!

Pateicība vecākiem un visiem kas sekoja līdzi un atbalstīja klātienē!

Pateicība Madonas sporta skolas direktoram Voldemāram Šmugajam!

Mums izdevās, jo mēs bijām komanda!

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-16 komandas treneris