11.janvārī Madonas sporta halle norisinājās Latvijas telpu futbola čempionāta 2.sabraukums U-13(2007) vecuma grupā. Šis spēļu sabraukums saturīgs padevās mūsu Madonas BJSS U-13(2007) komandai, jo tika izcīnīta uzvara un divreiz spēlēts neizšķirts. 

     Jāatzīmē, ka specifisko telpu futbolu mūsu komanda izmanto, lai uzturētu vispārējo fizisko,tehnisko un taktisko sagatavotību. Ja, pirmajā sabraukumā iepriekšējā gada nogalē 22.decembrī Jēkabpilī divās spēlēs punkti netika izcīnīti, tad savā laukumā mūsu jaunie spēlētāji bija ļoti motivēti un koncentrējušies.

     Pirmajā spēlē pret Telpu futbola klubu Rēzekne izdevās ātri gūt vārtus un tas deva pozitīvas emocijas turpmākajai spēlei. Izceļoties vēl ar diviem vārtu guvumiem tika svinēta pirmā uzvara čempionātā ar rezultātu 3:0.

     Turpinājumā ar meistarīgo Jēkabpili tika nospēlēts neizšķirts rezultāts 1:1. 

     Noslēdzošajā spēlē bija jāsacenšās ar iepriekšējās sezonas labāko komandu šajā vecumā FK/SS Krāslava. Pretinieki labi pārvaldīja telpu futbola taktiku un demonstrēja labu individuālo tehniku gūstot divus vārtus un mūsu puiši nonāca iedzinējos ar 0:2. Spēles noslēgumā treneriem motivējot un spēlētājiem atrodot spēkus cīnīties līdz beigām tika paveikts brīnums, jo izdevās atgūt divus vārtus. Neizšķirts 2:2 tika panākts dažas sekundes pirms spēles noslēguma signāla.

     Tika iegūta laba spēļu prakse un stiprināts komandas gars. 

Latvijas Telpu futbola čempionāts U-13:

Madonas BJSS 3:0 TFK Rēzekne

Madonas BJSS 1:1 Jēkabpils

Madonas BJSS 2:2 FK/SS Krāslava

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-13(2007) treneris