Ar prieku visiem basketbola cienītājiem paziņojam ,ka šajā gadā Atzeles Sports sporta veidiem klāt pievienojas 3×3 Basketbols. Šajā gadā aizvadīsim 4 posmus un sezonu noslēgsim Fināla posmā, kur arī noteiksim 2021.gada labākās komandas.

     Posmus aizvadīsim piektdienās un tiksimies četrās pilsētās-  1.posms notika 2.jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos, Ausekļa ielā; 2.posms 9.jūlijā Alūksnē – Alūksnes pilsētas BJSS, Lielā ezera iela 24A; 3.posms 16.jūlijā Balvos – Balvu valsts ģimnāzija, Dārza iela 2; 4.posms 23.jūlijā Gulbenē – Gulbenes pilsētas stadiona, O.Kalpaka 1A; finālposms sestdienā 7.augustā Madonā – Priežu kalna laukumi, Ausekļa iela jeb sliktu laika apstākļu gadījumā Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13.

     2.jūlijā atjaunotajos un uzlabotajos Priežu kalna 3x3 basketbola laukumos 1.posmā 5 vecuma grupās piedalījās 42 komandas!

 

1.posma laureāti :

U10 /2011.gadā dzimuši un jaunāki/ vecuma grupā

1.vieta Gulbenes komandai „Ekskavatori” (A.Briedis, A.Baltramejuns, R.Sniķis, M.Zvirgzdiņš)

2.vieta Madonas komanda „Sapņu komanda 2021” (A.Pātaga, K.Supe, E.Kurzemnieks, M.Laidiņš)

3.vieta Balvu SS-1 (J.Zakss, A.Voika, T.Krivišs)

 

U12 /2009.gadā dzimuši un jaunāki/

1.vieta „BK 3x3 Madona-09” (K.Dūdums, A.Mikāls, V.R.Strumpe)

2.vieta „Balvu kingi” (A.Jonaitis, R.Timenieks, K.Zakss)

3.vieta Gubenes „Melnie brieži” (T.Leimanis, D.Dreiškens, K.Bleikšs, L.Eglītis)

 

U14 /2007.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/

1.vieta Gulbenes „Makvīni” (A.Andževs, R.Tomsons, E.Stabiņš, S.Zujevs)

2.vieta Gulbenes „Ierūsējušās leģendas” (S.miščenko, M.Lācis, R.Aleksandrovs, R.Pušķis)

3.vieta „Ērgļi-07” (D.Ludboržs, E.Bukovskis, V.Rešņa, G.Dūdums)

 

U16 /2005.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/

1.vieta Gulbenes „Ice baby” (G.Prokofjevs, P.Romanovs, E.Golubevs)

2.vieta „Gulbene-05” (J.Gaujenietis, Z.Vītols, Ņ.Golubevs)

3.vieta „Beļavas gateris” (A.O.Ozoliņš, A.Puķe, V.Vasiļjevs, A.Andrups)

  

Open /2004.gadā dzimuši un vecāki vīrieši/

1.vieta „BK 3X3 Madona” (J.Mednis, A.Škute, J.Eglītis, E.Skuja)

2.vieta „Šrots Madona” (M.Liberts, E.Čaupjonoks, T.Kohanovs, D.Sārs)

3.vieta „BK 3x3 M/Srotsmadona.lv (T.Holsts, E.Lazdups, K.Liberts, K.Bitels)

 

Uz tikšanos piektdien 9.jūlijā Alūksnē -Alūksnes pilsētas BJSS, Lielā ezera iela 24a!

 

Agnis Beķeris

basketbola treneris