Atzeles 3x3 basketbola līgā šogad aizvadīsim 4 posmus un sezonu noslēgsim Fināla posmā, kur arī noteiksim 2021.gada labākās komandas. Veiksmīgi aizvadīti 2 posmi- 1.posmā Madonā startēja 42 , bet 2.posmā Alūksnē jau 53 komandas!

      Posmus aizvadīsim piektdienās un tiksimies četrās pilsētās-  1.posms notika 2.jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos, Ausekļa ielā; 2.posms notika 9.jūlijā Alūksnē – Alūksnes pilsētas BJSS, Lielā ezera iela 24a; 3.posms 16.jūlijā Balvos – Balvu valsts ģimnāzija, Dārza iela 2; 4.posms 23.jūlijā Gulbenē – Gulbenes pilsētas stadiona, O.Kalpaka 1a; finālposms sestdienā 7.augustā Madonā, Priežu kalna laukumos jeb sliktu laika apstākļu gadījumā un skatoties pēc epidemioloģiskās situācijas valstī-Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13.

 

     9.jūlijā 2.posmā Alūksnē 3x3 basketbola laukumos 5 vecuma grupās stiprākās komandas: 

U10 /2011.gadā dzimuši un jaunāki/ vecuma grupā- 8 komandas

1.vieta Gulbenes komandai „Ekskavatori” (A.Briedis, A.Baltramejuns, R.Sniķis, M.Zvirgzdiņš),

2.vieta Rēzeknes komandai „Ezerzeme Boys” (G.Svalbs, M.Ratinskis, A.Žuravļovs, B.Arikāns),

3.vieta Rēzeknes komandai „Ezerzeme-1” (D.Upe, R.Berņa, D.Skravčs, A.Kovaļenko) ;

 

U12 /2009.gadā dzimuši un jaunāki/ -9 komandas

1.vieta „BK 3x3 Madona-09” (K.Dūdums, A.Mikāls, V.R.Strumpe, A.Vasilaki),

2.vieta „Balvu kingi” (A.Jonaitis, R.Timenieks, K.Zakss),

3.vieta Gubenes „Melnie brieži” (T.Leimanis, D.Dreiškens, K.Bleikšs, L.Eglītis);

 

U14 /2007.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-15 komandas

1.vieta Gulbenes „Ierūsējušās leģendas” (S.miščenko, M.Lācis, R.Aleksandrovs, R.Pušķis),

2.vieta Gulbenes „Makvīni” (G.Graudiņš, R.Tomsons, E.Stabiņš, S.Zujevs),

3.vieta „Ērgļi-07” (D.Ludboržs, E.Bukovskis, V.Rešņa, G.Dūdums);

 

U16 /2005.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-8 komandas

1.vieta „Gulbene-05” (J.Gaujenietis, Z.Vītols, Ņ.Golubevs, N.Pumpurs),

2.vieta „BK 3X3 Madona-06” (M.Peilāns, R.Ščeglovs, D.J.Bortņikovs, D.Aņikins),

3.vieta Gulbenes „Ice baby” (G.Prokofjevs, P.Romanovs, E.Golubevs, A.Andževs);

 

Open /2004.gadā dzimuši un vecāki vīrieši/-13 komandas

1.vieta Cesvaines „Div ar pus” (R.Kecko, P.Putniņš, D.Tonnis, J.Iškāns),

2.vieta „BK 3x3 M/Srotsmadona.lv (T.Holsts, N.Skripka, K.Liberts, K.Bitels),

3.vieta „Šrotsmadona” (M.Liberts, T.Kohanovs, A.Pētersons, J.Dumburs).

 

     Finālposmā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri vismaz divos posmos pārstāvējuši attiecīgo komandu, uz posmu komandas sastāvā drīkst pieteikt 4 dalībniekus.

 

Uz tikšanos piektdien 16.jūlijā Balvos, Balvu valsts ģimnāzija, Dārza iela 2!

 

Agnis Beķeris

basketbola treneris