Atzeles 3x3 basketbola līgā šogad aizvadīsim 4 posmus un sezonu noslēgsim Fināla posmā, kur arī noteiksim 2021.gada labākās komandas. Veiksmīgi aizvadīti 3 posmi- 1.posmā Madonā startēja 42 , 2.posmā Alūksnē jau 53 komandas, bet Balvos 3.posmā jau atkal rekords- 54 komandas!

      Posmus aizvadīsim piektdienās un tiksimies četrās pilsētās-  1.posms notika 2.jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos, Ausekļa ielā; 2.posms 9.jūlijā Alūksnē – Alūksnes pilsētas BJSS, Lielā ezera iela 24a; 3.posms 16.jūlijā Balvos – Balvu valsts ģimnāzija, Dārza iela 2; 4.posms 23.jūlijā Gulbenē – Gulbenes pilsētas stadiona, O.Kalpaka 1a; finālposms sestdienā 7.augustā Madonā, Priežu kalna laukumos jeb sliktu laika apstākļu gadījumā un skatoties pēc epidemioloģiskās situācijas valstī-Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13.

     16.jūlijā 3.posmā Alūksnē 3x3 basketbola laukumos 5 vecuma grupās stiprākās komandas:

 

U10 /2011.gadā dzimuši un jaunāki/ vecuma grupā- 8 komandas

1.vieta Gulbenes komandai „Ekskavatori” (A.Briedis, A.Baltramejuns, R.Sniķis, M.Zvirgzdiņš),

2.vieta „Balvu SS-1” (A.Voika, J.Zakss,T. Krivišs),

3.vieta Madonas „Sapņu komanda 2021” (A.Pātaga, E.Kurzemnieks, K.Supe, M.Laidiņš) ;

 

U12 /2009.gadā dzimuši un jaunāki/ -9 komandas

1.vieta „Balvu kingi” (A.Jonaitis, R.Timenieks, K.Zakss),

2..vieta „BK 3x3 Madona-09” (K.Dūdums, A.Mikāls, V.R.Strumpe, A.Vasilaki),

3.vieta Gubenes „Melnie brieži” (T.Leimanis, D.Dreiškens, K.Bleikšs, L.Eglītis);

 

U14 /2007.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-15 komandas

1.vieta Gulbenes „Ierūsējušās leģendas” (M.Lācis, R.Aleksandrovs, R.Pušķis),

2.vieta Gulbenes „Makvīni” (G.Graudiņš, R.Tomsons, E.Stabiņš, S.Zujevs),

3.vieta „Ērgļi-07” (D.Ludboržs, E.Bukovskis, V.Rešņa, G.Dūdums);

 

U16 /2005.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-8 komandas

1.vieta „Kalhozniki” (A.Arbidāns, K.Krievs, M.Svalbs, R.Jugans),

2.vieta „BK 3X3 Madona-06” (M.Peilāns, R.Ščeglovs, D.J.Bortņikovs, D.Aņikins),

3.vieta Gulbenes „Ice baby” (G.Prokofjevs, P.Romanovs, E.Golubevs, A.Andževs);

 

Open /2004.gadā dzimuši un vecāki vīrieši/-13 komandas

1.vieta „Šrots Madona” (A.Pētersons, D.Sārs, M.Liberts, T.Kohanovs),

2.vieta „BK Lazdukalns” (A.Šmagris, D.Melnacis, E.Kapteinis, G.Kravalis),

3.vieta „BK 3x3 M/Srotsmadona.lv (T.Holsts, N.Skripka, K.Liberts, A.Baltiņš).

    

Finālposmā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri vismaz divos posmos pārstāvējuši attiecīgo komandu, uz posmu komandas sastāvā drīkst pieteikt 4 dalībniekus.

 

Agnis Beķeris

basketbola treneris