Atzeles 3x3 basketbola līgā šosezon aizvadīti jau 4 posmi un sezonu noslēgsim Fināla posmā, kur arī noteiksim 2021.gada labākās komandas. Veiksmīgi aizvadīti 4 posmi- 1.posmā Madonā startēja 42 , 2.posmā Alūksnē jau 53 komandas, 3.posmā Balvos atkal rekords- 54 komandas, 4.posmā Gulbenē jauns rekords-58 komandas!

     Finālposms sestdienā 7.augustā Madonā, Priežu kalna laukumos jeb sliktu laika apstākļu gadījumā un skatoties pēc epidemioloģiskās situācijas valstī-Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13.

     23.jūlijā 4.posmā Gulbenē 3x3 basketbola laukumos 5 vecuma grupās stiprākās komandas bija:

 

U10 /2011.gadā dzimuši un jaunāki/ vecuma grupā- 7 komandas

1.vieta Gulbenes komandai „Ekskavatori” (A.Briedis, A.Baltramejuns, R.Sniķis, M.Zvirgzdiņš),

2.vieta Rēzeknes „Ezerzeme-1” (D.Upe, R. Berņa, D. Skraučs, R. Bakurovs),

3.vieta Rēzeknes „Ezerzeme Boys” (G. Svalbs, A. Žuravļovs, M. Ratinskis, B. Arikāns) ;

     U-10 vecuma grupā uz finālposmu Madonā tiks aizcīnātas 8 stiprākās kopvērtējuma komandas- 1.vieta „Ekskavatori”, 2.v. „Sapņu komanda 2021”, 3.v. „Smiltenes briedīši”, 4.v. „Balvu SS-1”, 5.V. „Ezerzeme-1”, 6.v. „Ezerzeme Boys”, 7.v. „Balvu SS-2”, 8.v. „Mazie lebroni”.

 

U12 /2009.gadā dzimuši un jaunāki/ -13 komandas

1.vieta „Rēzeknes pipari” (R. Stiuka, K. Zizlāns, J. Rundāns, R. Gladkijs),

2.vieta Gulbenes „Bez varjantiem” ( G.Ķirsons, E.Šķesters, B.Bobrovskis, D.Bastrikins),

3.vieta „BK 3x3 Madona-09” (K.Dūdums, A.Mikāls, V.R.Strumpe, A.Vasilaki);

     U-12 vecuma grupā uz finālposmu Madonā tiks aizcīnātas 8 stiprākās kopvērtējuma komandas- 1.vieta „3x3 Madona 09”, 2.v. „Melnie brieži”, 3.v. „Balvu kingi”, 4.v. „Rugāji U-12”, 5.v. „Asie pipari”, 6.v. „Mazie pokemoni”, 7.v. „Dont play with me”, 8.v. „Basketbols 4 ever”.

 

U14 /2007.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-14 komandas

1.vieta Gulbenes „Ierūsējušās leģendas” (M.Lācis, R.Aleksandrovs, R.Pušķis),

2.vieta Rēzeknes „Artēmija fanclub” (L.Filatovs, A.Latiševs-Čudars, E.Taukuļs, E.Lukjanovs),

3.vieta Gulbenes „Divi ar pus vīri” (A.Beļajevs, K.Vanags, L.Jermacāns , N.Veselovs);

     U-14 vecuma grupā uz finālposmu Madonā tiks aizcīnātas 8 stiprākās kopvērtējuma komandas- 1.vieta „Ierūsējušās leģendas””, 2.v. „Makvīni”, 3.v. „Ērgļi 07”, 4.v. Smiltenes BJSS, 5.v. „3x3 Madona 07”, 6.v. „Divi ar pus vīri”, 7.v. „Air ball”, 8.v. „Rugāji U-14”.

 

U16 /2005.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši/-12 komandas

1.vieta Rēzeknes „Kalhozniki” (A.Arbidāns,R.Jugans, K.Krievs, M.Svalbs),

2.vieta Rēzeknes „Artēmijs” (T.Peiners,R.Strapcāns, A.Jeršovs, A.Prohorovs ),

3.vieta Gulbenes „Draudzība” (E.Berkolds, L.Buliņš, R.Eizāns, R.Šulcs);

     U-16 vecuma grupā uz finālposmu Madonā tiks aizcīnātas 8 stiprākās kopvērtējuma komandas- 1.vieta „Ice baby”, 2.v. „3X3 Madona 06”, 3.v. „Gulbene 05”, 4.v. „Kalhozņiki”, 5.v. „Draudzība”, 6.v. „3x3 Madona 006”, 7.v. „Beļavas gateris”, 8.v. Alūksne.

 

Open /2004.gadā dzimuši un vecāki vīrieši/-12 komandas

1.vieta Cesvaines „Divarpus vīri” (D.Tonnis, J.Iškāns, P.Putniņš, R.Kecko),

2.vieta „BK 3X3 Madona” (A.Škute, J.Mednis, E.Skuja, J.Juška),

3.vieta „BK Lazdukalns” (N.Rikveilis, D.Melnacis, E.Kapteinis, G.Kravalis).

     Open grupā uz finālposmu Madonā tiks aizcīnātas 8 stiprākās kopvērtējuma komandas- 1.vieta „Divarpus vīri”, 2.v. „Šrots Madona”, 3.v. „3x3 Madona/srotsmadona.lv”, 4.v. „BK Lazdukalns”, 5.v. „BK 3X3 Madona”, 6.v. „Nejūt spriedzi”, 7.v. „35+”, 8.v. „Malēnijas bosi”.

 

     Finālposmā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri vismaz divos posmos pārstāvējuši attiecīgo komandu, uz posmu komandas sastāvā drīkst pieteikt 4 dalībniekus.

 

     Uz tikšanos finālā- 7.augustā Madonā!

 

Agnis Beķeris

basketbola treneris