Laikaposmā no 28.-30.jūlijam Madonas BJSS U-14(2007) futbola komanda Degumnieku sporta bāzē aizvadīja 3.dienu mācību-treniņu ciklu. Sagatavošanos Latvijas Jaunatnes futbola čempionātām kopumā veica 18 audzēkņi ar kuriem strādāja Jānis Rukmanis un Uģis Meiers.

     Arī šosezon Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā 11 pret 11 futbolā startēs Madonas sporta skolas komanda. Trīs mācību-treniņu dienās spēlētāji ieguva teorētiskās un praktiskās zināšanas būtiskākajos uzstādījumos šajā sezonā kā piemēram, aizsardzība,uzbrukuma sākums un uzbrukuma noslēgšana. Audzēkņi tika vērtēti pēc viņu spējām izpildīt dotos uzdevumus. Konkurences apstākļos tika vērtēti potenciālies pamatsastāva spēlētāji. Divpusējās spēlēs dažādos spēlētāju skaita formātos tika spēlēti turnīri, lai novērtētu spēlētāju sadarbību un lēmumu pieņemšanas ātrumu. 

     Šīs trīs mācību -treniņu dienās bija vērtīgas, gan spēlētājiem kas ieguva un atsvaidzināja taktiskos akcentus, gan treneriem novērtējot katra audzēkņa un komandas kopumā gatavību sezonai.

 

Madonas BJSS futbola treneris

Jānis Rukmanis