5.augustā Siguldā Madonas BJSS U-9(2012) futbola komanda uzsāka sacensību sezonu startējot Vidzemes Jaunatnes futbola čempionātā. Pēc lielās dīkstāves, kad noritēja tikai treniņprocess sacensības bija liela svētku diena. Kopumā Vidzemes reģionā šajā vecuma grupā piedalās 27.komandas kas sadalītas pēc prasmēm apakšgrupās un aizvadīs spēles 4.sabraukumos. Mūsu futbolisti piecās spēlēs izcīnija 3 uzvaras, vienu neizšķirtu un vienu spēli zaudēja.

     Uz pirmajām sacensībām mūsu mazie futbolisti devās ar lielu degsmi sacensties un laukumā parādīt treniņprocesā apgūtās zināšanas. Īsā laika posmā nospēlētas piecas spēles pret sekojošām komandām: FK Sigulda, Valkas BJSS, Limbaži, FC Gaujas un FK Valmiera. Kopumā mūsu komandas futbolisti prata 7 reizes pārspēt pretinieku vārtsargu, bet zaudēja tikai četrus vārtus.

     Spēlēs varēja novērot puišu raksturu, jo spēļu grafiks bija ļoti intensīvs. Prieks, ka spēlētāji sāk apzināties savas pozīcijas laukumā un ar kopēju sadarbību iepriecina sevi ar vārtu guvumiem.

     Pirmās spēles noteikti deva papildus impulsu cītīgi turpināt darboties treniņos un mācīties no pieļautajām kļūdām.

     Madonas BJSS U-9(2012) komandas sastāvs - Vārtsargs G.Šmits. Laukuma spēlētāji - N. Trušs, M.Šķitovs, A.Birziņš, M.Rudačenko, J.Ankravs, J.Zēmelis, M.Neimanis, K.Rukmanis, E.Stoma, M.Bērziņš, R.Jefimovs.

 

 

Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-9(2012) treneris